Wymiana Baterii w zegarku na pierwszy rzut oka wydaje się dość prostą czynnością serwisową w zegarku. Nic bardziej mylnego, nieumiejętna wymiana baterii w zegarku może doprowadzić do częściowego lub całkowitego uszkodzenia zegarka kwarcowego. Do wykonania prawidłowej wymiany baterii w zegarku potrzebna jest wiedza jak i specjalistyczne, wysokiej klasy narzędzia zegarmistrzowskie. Czynność wymiany baterii w zegarku polega także na prawidłowym zresetowaniu i ustawieniu zegarka z funkcją chronografu.

Bardzo popularne zegarki sportowe takie jak Garmin, Suunto czy Casio G-shock nie stanowią dla nas tajemnicy, wymieniamy w nich baterie oraz kalibrujemy i ustawiamy.

Wymiana baterii w złotych zegarkach

Wymieniamy baterie także w zegarkach złotych, posiadamy niezbędną i specjalistyczna wiedzę i umiejętności, które pozwalają nam profesjonalnie wymienić baterie w złotym zegarku, w którym na przykład otwieramy zegarek przez szkło.

Wymiana baterii w zegarku

Warto pamiętać, że nie powinniśmy powierzać naszych zegarków niesprawdzonym, często domorosłym „specjalistom:. Źle przeprowadzona wymiana baterii może skutkować poważnym uszkodzeniem zegarka a co za tym idzie wiązać się z większymi kosztami naprawy idącymi nawet w kwotę paruset złotych. Usługa Wymiany baterii w klasycznym zegarku kwarcowym  to koszt około około 20 złotych, w przypadku szwajcarskiego zegarka z chronografem to kosztuje około 30 zł. Baterie, które proponujemy działają w zegarku od dwóch do trzech lat.

Bierzemy pełną odpowiedzialność za każdy zegarek, który nam Państwo powierzacie, nasze wieloletnie, doświadczenie pozwala nam na profesjonalne wykonanie uslugi wymiany baterii. Do wymiany baterii w zegarku stosujemy tylko baterie srebrowe renomowanych firm takich jak Renata czy Energizer.

Wymiana baterii w zegarku Gdańsk

Jeśli potrzebujesz szybko wymiany baterii w zegarku koniecznie zgłoś się do nas na ul. Długą 69 w Gdańsku. Oferujemy usługi zegarmistrzowskie jak również jubilerskie. Wymienimy baterię w każdym zegarku, naprawimy i odnowimy. Zapraszamy serdecznie na miejsce lub do kontaktu.