Cennik usług zegarmistrzowskich

Zegarmistrz Gdańsk Cennik

\

Wymiana baterii od 15 PLN

W sposób fachowy wymienimy baterię w Twoim zegarku. Posiadamy baterie do wszystkich rodzajów zegarków takich jak Tissot, Longines, Omega, Atlantic, Rado, Casio, Tommy Hilfiger,. Do wymiany wykorzystujemy baterie takich renomowanych firm jak Renata czy Energizer. 

\

Wymiana Paska w zegarku od 20 PLN

Oferujemy bardzo szeroką gamę pasków skórzanych obraz bransolet stalowych, takich firm jak Bros, Horrido czy Tekla. Oferujemy paski produkcji polskiej jak i importowane. Posiadamy paski w rozmiarach od 6mm do 36 mm.

\

Wymiana szkła w zegarku od 25 PLN

W wyniku wypadku lub z powodu zużycia Twoje szkło w zegarku może wymagać wymiany. Oferujemy wymianę szkieł mineralnych jak i szafirowych. 
\

Wymiana koronki od 30 PLN

W zegarku mechanicznym, który wymaga od nas codziennego nakręcania z użyciem koronki, koronka po latach używania wymaga wymiany. Również w przypadku uszkodzenia koronki poprzez użycie zbyt dużej siły przy ustawianiu czasu służymy pomocą.
\

Skrócenie bransolety od 10 PLN

Twój zakupiony zegarek może wymagać aby go dopasować do Twojego nadgarstka. Fachowo doradzimy jaki rozmiar będzie dla Ciebie najlepszy oraz na poczekaniu dopasujemy ją dla Ciebie. Do każdego zakupionego u nas zegarka dopasowanie bransolety wykonujemy gratisowo.

\

Naprawa zegarka kwarcowego od 35 PLN

Jeżeli Twój zegarek kwarcowy po latach użytkowania przestał działać, potrzebna może być fachowa interwencja zegarmistrza.

\

Naprawa zegarka mechanicznego od 100 PLN

Zegarek mechaniczny wymaga regularnych serwisów, najcześciej co 5-7 lat. Po tym czasie oliwa, która ma za zadanie zabezpieczać łożyska i czopy w Twoim zegarku przestaje spełniać swoją rolę sam zegarek przestaje dokładnie wskazywać godzinę lub zaczyna się zatrzymywać. Oferujemy pełny profesjonalny serwis zegarków mechanicznych takich szwajcarskich marek  jak Atlantic, Tissot, Delbana, Longines, Omega jak również zegarków zza wschodniej granicy takich jak Rakieta, Mir czy Czajka.Prawie siedemdziesiąt lat doświadczenia w naprawach i serwisie zegarków pozwala nam zapewnić najwyższej jakości usługę.

\

Naprawa zegarka automatycznego od 170 PLN

Zegarek automatyczny wymaga regularnych serwisów co 5-7 lat. Po tym czasie oliwa, która ma za zadanie zabezpieczać łożyska i czopy w Twoim zegarku przestaje spełniać swoją rolę, a zegarek przestaje dokładnie wskazywać godzinę lub zaczyna się zatrzymywać.Oferujemy pełny profesjonalny serwis zegarków mechanicznych takich szwajcarskich marek jak Tissot, Longines, Omega, Atlantic, Breitling, IWC czy Zodiac. Prawie siedemdziesiąt lat doświadczenia w naprawach i serwisie zegarków pozwala nam zapewnić najwyższej jakości usługę.

\

Naprawa zegara ściennego od 200 PLN

Zegar ścienny lub stojący potrafi przez wiele długich lat działać bez zarzutu, ale tak jak w przypadku zegarka automatycznego czy mechanicznego, może potrzebować interwencji zegarmistrza. Jeżeli Twój zegar zatrzymuje się, chodzi bardzo krótko na pełnym nakręceniu sprężyny, przyjdź do nas. Ponadto w dokonujemy pełnych napraw takich jak wymiana sprężyny na nową,  wymiana łożyska lub czopa w zegarze.