Czas jest wartościowszy od pieniędzy. Możesz dostać więcej pieniędzy, ale nie możesz dostać więcej czasu. Przyznaj, że w tych słowach jest krztyna prawdy. Warto zatem mieć czas pod kontrolą, a jak inaczej byłoby to możliwe, jeśli nie z dobrym zegarkiem? No właśnie, ale co kryje się pod pojęciem naprawdę solidnego czasomierza? W dzisiejszym artykule przedstawimy ponadczasowe marki zegarków i podpowiemy Ci, gdzie kupić najlepsze zegarki w Gdańsku!

Zegarki w Gdańsku – jakie marki są godne uwagi?

Może zastanawiasz się, w czym tkwi fenomen zegarków od renomowanych marek. Musisz wiedzieć, że nie tylko pozytywnie wpływają one na Twój wizerunek i dodają prestiżu, chociaż to jest na pewno jeden z atutów. 

Dobre marki zegarków męskich latami pracują na rozpoznawalność, a to za sprawą wysokogatunkowych komponentów, niezawodnych mechanizmów oraz szalenie atrakcyjnego designu. Jakie zatem marki zegarków w Gdańsku polecamy?

CITIZEN

Marka wywodząca się z Kraju Kwitnącej Wiśni działa na rynku już od 1918 roku. To wówczas w Instytucie Badań Shokosha wynaleziono pierwszy zegarek kieszonkowy. Citizen może zatem pochwalić się wyjątkową historią, współcześnie natomiast oferuje zegarki najnowszej generacji. Wykorzystują one innowacyjne technologie – zasilanie światłem, synchronizację radiową, a nawet satelitarną. Modele z SATELLITE WAVE odbierają dane z 24 satelitów krążących wokół Ziemi, w efekcie czego wskazują godzinę z najwyższą precyzją.

CASIO

Kolejna japońska marka, jedna z najbardziej rozpoznawalnych na całym świecie. Wszystko zaczęło się w 1946 roku, gdy uzdolniony Japończyk Tadao Kashio postanowił odmienić rynek czasomierzów na zawsze. Natomiast w 1983 roku na rynku zagościł znany prawie w każdym zakątku Ziemi G-shock, czyli sportowy zegarek o bogatych funkcjach. To międzynarodowy hit – obecnie mężczyźni chętnie zakładają go do oficjalnych, jak i casualowych stylizacji. Wykonany z ultramocnych materiałów, zachwyca modnym i charakterystycznym wyglądem. 

zegarki w Gdańsku

TIMEX

Czy wiesz, że ta jedna z najbardziej wiekowych marek zegarków z 1854 roku powstała w Stanach Zjednoczonych? TIMEX podczas I Wojny Światowej rozpoczął produkcję czasomierzów na nadgarstek, a w 1933 na licencji Walta Disneya stworzył pierwszy zegarek z Myszką Miki. Ale wracając do meritum – obecnie Timex oferuje szalenie atrakcyjne zegarki, które wyróżnia prestiżowa elegancja. TIMEX udostępnia wiele kolekcji, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie, wśród serii Marilyn, American Documents oraz Expedition.

TISSOT

Szwajcarskie zegarki… kto nie słyszał o ich wyjątkowości? Szwajcarska marka Tissot z siedzibą w miejscowości Le Locle od 1853 roku wiedzie prym w zegarmistrzowskim rzemiośle. Obecnie Tissot to członek Swatch Group, dla którego najważniejsze wartości to: niezawodność, precyzja i zaangażowanie. Producent oferuje zegarki klasyczne, sportowe, a także coraz popularniejsze ze szkłem dotykowym. Godne uwagi są złote zegarki, a także modele nawiązujące do stylu vintage, czyli seria Heritage.

Pozostałe polecane marki zegarków w Gdańsku

Wśród renomowanych marek znajdują się też: Atlantic, Bering, Adriatica, Adler oraz Perfect. Jeśli zatem szukasz ekskluzywnego zegarka w Gdańsku, szczególną uwagę poświęć właśnie tym producentom.

Najlepsze zegarki w Gdańsku od prestiżowych producentów

W naszym zakładzie Zegarmistrz Jóźwiak i Syn znajdziesz ekskluzywne zegarki w Gdańsku, prosto od wspomnianych wcześniej światowych marek. Oferujemy czasomierze Casio, Timex, Citizen czy Perfect w bardzo atrakcyjnych cenach. Jeśli zatem chcesz zainwestować w dobry zegarek na długie lata, skieruj swoje kroki do zegarmistrzów z krwi i kości – czyli do nas.

Do wyboru masz klasyczne, jak i sportowe czasomierze, które z łatwością dopasujesz do swojego stylu. Chętnie posłużymy pomocą w dobraniu konkretnego modelu do Twoich preferencji. Nie pozwól, by czas przeleciał Ci przez palce z nijakim zegarkiem. Zapraszamy więc do nas!