Jan Brzechwa powiedział kiedyś: Z ludźmi jest tak jak z zegarkami! Najważniejsze jest to, co mają w środku. To prawda – niezaprzeczalnie dobry charakter jest najbardziej wartościowy, podobnie jak mechanizm w zegarku. A co, gdy Twój ulubiony czasomierz szwankuje? Wskazówki zamarły lub jego konkretne elementy uległy uszkodzeniu? W tym przypadku konieczne jest powierzenie go do dobrego serwisu zegarków. Czym jednak kierować się przy wyborze specjalistów? I jak znaleźć renomowany serwis zegarków w Gdańsku? 

Serwis zegarków w Gdańsku – jaki powinien być?

Nie powierzasz samochodu byle jakiemu mechanikowi. Zapewne unikasz fryzjerów, którzy mają najgorsze opinie w mieście. Nie ufasz też wszystkim domokrążcom, pukającym do Twoich drzwi. Dlaczego więc masz oddać swój zegarek do pierwszego lepszego serwisu zegarków? Warto zaufać doświadczonym ekspertom, którzy zajmą się renowacją czasomierza, przywrócą go do najlepszego stanu i nie uszkodzą przy tym innych podzespołów tego praktycznego gadżetu.

Przy wyborze serwisu zegarków w Gdańsku kieruj się doświadczeniem i umiejętnościami specjalistów. Warto skorzystać z usług tych, którzy mają kilkudziesięcioletnie doświadczenie. Czy wiesz, że prosta konstrukcja zegarka mechanicznego ma około 70 elementów? Nawet podstawowa naprawa wiąże się z przeprowadzeniem szeregu skomplikowanych i precyzyjnych czynności – w tym rozbioru, czyszczenia, oliwienia, renowacji oraz regulacji. Najlepiej, by przedstawiciele serwisu zegarków w Gdańsku wykonywali swoją pracę z pasji, która przekłada się na jeszcze większe zaangażowanie.

Dobry serwis zegarków w Gdańsku powinien świadczyć bogate usługi, nie tylko podstawowe renowacje. Prawdziwi profesjonaliści potrafią zreperować czasomierz mechaniczny, automatyczny, kwarcowy, a nawet ścienny. 

W skład ich obowiązków wchodzą prostsze oraz bardziej skomplikowane czynności – w tym wymiana baterii, paska, szkła (na przykład szafirowego lub mineralnego) oraz koronki. Fachowcy wiedzą, jak skutecznie skrócić bransoletę, potrafią doradzić w wyborze odpowiednich dodatków, a także wymieniają wszystkie podzespoły, które wymagają zastąpienia przez nowe. 

Właściwy serwis zegarków w Gdańsku wyróżnia także odpowiednie podejście. Specjaliści służą radą i wsparciem oraz są otwarci na sugestie i prośby klienta. Przyznaj, że zdecydowanie lepiej jest porozmawiać z przyjaznymi i miłymi fachowcami, którzy każde powierzone zadanie traktują poważnie, prawda?

serwis zegarków w Gdańsku

Serwis zegarków w Gdańsku Jóźwiak i Syn – dlaczego warto?

Serwis zegarków w Gdańsku Jóźwiak i Syn zajmuje się naprawą różnych mechanizmów, w tym takich zegarków jak Tissot, Certina, Omega, Delbana, Seiko, Tag Heuer, Atlantic, Longines, Wostok i wiele innych. Usługi wykonujemy od 1953 roku, czyli ponad 65 lat. Historię firmy zapoczątkował Zbigniew Jóźwiak, którego świat odmierzania czasu i wskazówek pochłonął na całe życie. Wiele narzędzi potrzebnych do reperacji zegarków stworzył osobiście! 

Obecnie kontynuujemy jego dzieło i rodzinnie zajmujemy się naprawą każdego rodzaju czasomierzy. Ponadto serwis zegarków Jóźwiak i Syn specjalizuje się też w ich sprzedaży. W naszym asortymencie królują takie marki jak Casio, Citizen, Timex, Atlantic oraz Bering. Chętnie też doradzamy klientom podczas zakupu. W praktyce zegarmistrzostwo to cały nasz świat – już chyba wiesz, dlaczego warto nam zaufać?

Jakie jeszcze usługi świadczą serwisy zegarków?

Często naprawa i sprzedaż zegarków nie są jedynymi usługami zegarmistrzów. Nierzadko idzie z tym w parze jubilerstwo. Tak jest w naszym zakładzie Jóźwiak i Syn – specjalizujemy się w naprawie srebrnej i złotej biżuterii oraz jej sprzedaży. W skład usług wchodzi między innymi lutowanie łańcuszków i bransoletek, zmniejszanie ich rozmiarów, polerowanie, czyszczenie, grawerowanie, uzupełnianie brylantów, a także powiększanie i zmniejszanie pierścionków oraz obrączek. 

Warto powierzyć naprawę zegarków i biżuterii doświadczonym fachowcom. Tym bardziej, gdy ceny ich usług nie są wygórowane – tak jak u nas!